Hírek >> Álláslehetőség

A meghirdetett pozíciót időközben betöltötték!

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Feladatok:

- Pénztár kezelése

- Pénzügyi adminisztrációs feladatok elvégzése

- Bejövő számlák iktatása, kezelése

- Kintlévőségek kezelése, fizetési felszólítások elvégzése

- Könyvelői és ügyvezetői kapcsolattartás

- Dokumentáció rendszerezése és archiválás

- Bank kezelése

Elvárások:

- Szakirányú, középfokú (pénzügyi, gazdasági ) végzettség

- VIR, MS Office program kezelése

- Jó kommunikációs képesség

- Eredményorientáltság

- Pontosság, megbízhatóság

- Önálló, proaktív munkavégzés

Előnyök:

- Felhasználó szintű angol és/vagy német nyelvtudás

- Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

- Nagytarcsa, vagy annak 20 km-es vonzáskörzetében lévő állandó tartózkodási hely

Amit kínálunk:

- Biztos és hosszú távú munkahely

- Jövedelem: egyéni megállapodás szerint

- Rugalmas munkavégzés

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk:

allas@triodamotor.hu